تاریخچه تاسیس

شركت صنعتی تلاش در سال 1383 با هدف تولید موتورسیکلت با کیفیت در داخل کشور ، تاسيس گرديد . هدف شركت به كارگيري روش های مدرن و تكنولوژي هاي مناسب در تولید موتور سیکلت با کیفیت و كاهش قيمت تمام شده و نهايتا" رضايت مندي مشتريان مي باشد . شركت صنعتی تلاش در طي مدت زمان كوتاه عمر خود توانسته است با جذب متخصصان و افراد با تجربه در صنعت موتور سیکلت سازی و همچنين همكاري و مشاركت با شركت هاي مطرح داخلي و خارجي ، جايگاه ويژه اي را در ميان تولید کنندگان موتور سیکلت براي خود ايجاد نمايد

اهداف و مامویت ها

توسعه تولید در زمینه های مختلف تولید انواع موتورسیکلت با رویکرد استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهت طراحی و تولید با توجه اکید بر حفظ کرامت انسانی و حفظ محیط زیست از اصول ماموریت شرکت صنعتی تلاش می باشد.

خظ مشی شرکت تلاش

شرکت صنعتی تلاش از سال 1383 در زمینه تولید و مونتاژ موتورسیکلت مشغول می باشد ، تبیین خط مشی شرکت با رویکردی مجموعه نگر و جهت دهنده ارکان و عناصر شرکت در جهت حصول اطمینان از این موضوع است که محصولات شرکت با کیفیت و با الزامات ، نیازها و انتظارات مشتریان و ذینفعان تطابق و سازگاری دارند و در این راستا اهداف زیر را سرلوحه کار خود قرارداده است .